PAVOJAUS ZONA ORGANIZACIJOJE: DARBUOTOJO E-PAŠTAS

80% visų  kibernetinių atakų, nukreiptų į organizaciją, prasideda nuo socialinės inžinerijos. Darbuotojai atidarę laiškus, jų priedus ar tinklapius dažnai rizikuoja gauti kenkėjiškos programinės įrangos. Taip užvaldomi visi įmonės resursai (dokumentai, programos, sistemos) užvaldymui, paleidžiami įvairūs virusai (tame tarpe ir ransomware), neleistinai skaitomas darbuotojų e-paštas,  siunčiamos netikros sąskaitos.

Pasiruoškite ir apsisaugokite mokant pavyzdžiais. Įvertinkite Jūsų įmonės darbuotojų kibernetinio saugumo pasiruošimo lygį ir išmokykite juos atpažinti kenkėjiškus laiškus. Taip pagilinsite darbuotojų IT saugumo žinias bei sustiprinsite įmonės saugumą. Tam yra skirta speciali programa, imituojanti socialinės inžinerijos atakas ir apmokanti įmonės darbuotojus.

KAIP VEIKIA ŠI PROGRAMA:

Tam tikrą laikotarpį įmonės

darbuotojams siunčiami phishing‘o atakas Imituojantys laiškai

Registruojami darbuotojų veiksmai, reaguojant į phishing‘o atakas, renkama statistika ir įvertinimas darbuotojų saugumo lygis

Galimybė gauti organizacijos darbuotojų pažeidžiamumo statistiką tiek konkrečiam asmeniui, tiek skyriui ar visai įmonei

Naudojamos saugios ir patikrintos platformos

Pabaigus šią programą, rekomenduojama atlikti darbuotojų mokymą

Rekomenduojama programos trukmė iki 2 mėnesių

IŠBANDYKITE PHISHINGO PRATYBAS!

Jūsų organizacijai sutikus, mūsų specialistai susisieks su Jumis ir keliems Jūsų organizacijos el. pašto adresams išsiųs phishing’o pratybų elektroninių laiškų pavyzdžius. Mes taip pat Jums atsiųsime atsakymų pavyzdžius ir paaiškinsime kaip veikia pratybų programa.
NEMOKAMAI IŠBANDYKITE PRATYBAS

 

Privacy Partners apsaugo savo klientus, apdraudę savo veiklą veiklos rizikų draudimu iki 1 milijono eurų už kiekvieną draudiminį įvykį, susijusį su duomenų apsauga.

© 2020 Privacy Partners