TAPKITE SERTIFIKUOTU PRIVATUMO KLAUSIMŲ PROFESIONALU

IAPP (International Association of Privacy Professionals) - pasauliniu lygiu pripažinta profesionalų organizacija, jau 20 metų dirbanti asmens duomenų apsaugos srityje. Asociacija siūlo pasauliniu lygiu pripažintas sertifikavimo programas asmens duomenų apsaugos specialistams.

lasas juroje.png

Duomenys, o ypač asmens duomenys, informacijos ekonomikoje tapę vertingiausia valiuta. Kylant duomenų vertei, taip pat kyla ir su jais susijusios rizikos.

baltas sliekas.png

Profesionalai suprantantys šias rizikas bei mokantys jas valdyti, žinantys geriausias pasaulines praktikas, įvertinantys teisinius, procesinius ir technologinius aspektus yra laukiami darbuotojai daugelyje pasaulinių ir vietinių įmonių.

logo-lt.png

IAPP sertifikacijos padės jums įrodyti savo gebėjimus, o mokymosi proceso metu - gauti esmines žinias asmens duomenų apsaugos ir privatumo programų srityse.

PP logo white.png

IAPP siūlomos sertifikacijos yra akredituotos ANSI ir pripažįstamos ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje, kaip autoritetingiausiai ir patikimiausi duomenų apsaugos profesionalų kvalifikacijos patvirtinimai. Visos IAPP sertifikacijos akredituotos pagal ANSI/ISO standartą nr. 17024:2012

CIPP-E_Seal_2013-web.png

Certified Information Privacy Professional / Europe

CIPM_logo.png

Certified Information Privacy Manager

CIPT-01.png

Certified Information Privacy Technologist

MOKYMAI, SERTIFIKACIJA IR TEIKIAMA MEDŽIAGA

Į paketą įeina:
 

 • Kursų mokestis;
   

 • Sertifikacinio egzamino mokestis (dalyviui pateikiamas sertifikacijos egzamino vaučeris kurio kodą reikia įvesti laikant egzaminą);
   

 • Metodinė medžiaga. Kursų dalyviai gauna metodinę medžiagą (knyga anglų kalba). Kursai vedami lietuvių kalba, bet siekiant geriau paruošti dalyvius sertifikaciniams egzaminams, naudojama IAPP oficiali medžiaga anglų kalba;
   

 • Galimybė individualiems klausimams bei konsultacijoms.

grazi nuotrauka.jpg
CIPM_logo.png

 

CIPM (Certified Information Privacy Manager) - sertifikacija, skirta kvalifikacijos patvirtinimui privatumo programų ir procesų valdymui. CIPM sertifikacija rodo ne tik asmens duomenų apsaugos įstatymų žinias bet ir praktinius sugebėjimus jas pritaikyti kasdieniniame organizacijos gyvenime ir sukurti efektyvų privatumo užtikrinimo procesų valdymą. Kitais žodžiais, tai yra privatumo ir asmens duomenų apsaugos vadovas organizacijoje, suprantantis tiek kasdieninius procesus, tiek ir jų strateginį valdymą.

Klausimai į kuriuos galėsite atsakyti:

 • Organizacijos vizijos ir misijos duomenų apsaugos srityje sukūrimas;

 • Kokia turi būti "Privacy team" struktūra, kurie kolegos turi būti įtraukti į asmens duomenų apsaugos klausimų sprendimą;

 • Kaip sukurti privatumo apsaugos programą;

 • Darbas su įmonės vadovybe, akcininkais ir steigėjais privatumo apsaugos klausimais;

 • Kaip įvertinti rezultatus;

 • Privatumo programos gyvavimo ciklas.

 

Kursų grafikas:

1 diena - praktinė sesija apie technologijų klausimus asmens duomenų apsaugoje, tipinių kylančių situacijų apžvalga, standartų naudojimas, diskusija apie informacijos technologijų ir cloud (debesijos kompiuterijos saugumo aspektus). Sesijoje dalyvauja praktiškai dirbantys IT ir IT saugos specialistai.

2 dienos - kursų dėstymas dalyvavimas pagal oficialią IAPP programą ir medžiagą

KURSUS VEDA

DSC_0543.JPG

Aprašymas:

Visais klausimais dėl kursų organizavimo kreiptis į Aušrinę Pasvenskienę, VDU teisės fakulteta

Aušrinė Pasvenskienė

BDAR teisiniai klausimai

 
iapp.png
privacy logo didesne.png
atl_logo.png
VDU_logo_horizontalus_juodas_LT_RGB.png

IAPP video medžiaga privacy tema

Norite tapti sertifikuotu profesionalu?
Užpildykite kontaktinę formą:
Domina šie klausimai:

Ačiū, kad pateikėte užklausą!